| stefaniacristina77 a întrebat:

Hei prietenilove struck! As avea o intrebare pentru. fani Naruto. Odata eram la o prietena acasa si n-aveam ce face.Asa ca am facut niste teste online.era un test "Cat d multe stii despre Naruto". Era o intrebare in care zicea "Cand va muri Naruto" iar raspunsurile erau,"In ultimul episod Naruto","La sfarsitul filmului Naruto","In ultimul film Naruto Shippuden". In shippuden nu moare deoarece eu m-am uitat la tot. Dar cand moarecrying?

Răspuns Câştigător
| IoanaRusu a răspuns:

In ultimul episod

6 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Ultimu se bate cu nea sasuke si crapa amandoi

| IoanaRusu a răspuns:

Ms pentru fundita:*

| Uratu140 a răspuns:

Niciodata nu s-a intamplat sa moara

| Mihaila_Razvan_1991 a răspuns:

Ce test? vreau si eu sal dau. da-mi linkul

| kuramaale2910 a răspuns:

Nu moarenici odata! (in anime)
insa in filmul 5 Naruto shippuden - Inchisoarea sangeroasa MOARE (vorbesc serios ), dar o fata pe care el a salvat-o ii da viata ei lui Naruto exact ca atunci cand bunicuta aia si-a dat viata lui Gaara prin primele ep.
A m facut si eu testul si de cand e postat raspunsul corect e in ultimul film aparut.
MA BUCUR CA TE-AM PUTUT AJUTA!
^/_\^