| KriSt3n a întrebat:

Hei. Probleme cu pcu`. Mi.au aparut in "D" 2 foldere cu nume ciudate: "779d179a3642eb71ef00605a9a144d93" si nu stiu ce sunt cu ele. Care. mi spune ca nu merg nici sterse. big grin :-ss

Răspuns Câştigător
| JoYtheAngel a răspuns:

Wow...uh stergi astfel de folderelaughing))))? nu mai fa din astea si sper sa nu imi faca nimeni asta este un cod universal de la un anumit windows pentru a citi discu dacxa stergeai aia nu mai mergea sa intri in D:/ alea de obicei apar din intamplare cand windowsu are cate o eroare. sper ca am fost de ajutor daca vrei si sa iti zic cum se ascund la loc folderele alea da-mi acc la id question_id_01. fundasmugsmug?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dupa ceva timp in care am avut Pc-ul TANK
De nu intra nimic in el si nu iesea nimic din el fara sa stiu.
L-am lasat sa intre tot in el.
Cand vad ca nu mai merge il fac la loc.
Ce atat. 8-) imi ia cam 1 ora jumate sa il fac cu programe tot
Nu se mai merita sa iti faci pc-ul tank in ziua de azi.
Cat despre acele foldere micute.
Eu le stergeam mereu :^^
Oricum nu exista un antivirus perfect
Cei care au creat virusi au creat si antivirusi...
Cum sa scoata si ei bani?

| greenabstract a răspuns:

Cred ca sunt virusi!
http://download.cnet.com/......04572.html
Este foarte bun programul, si eu am avut virusi si dupa ce am scanat tot [dureaza ceva timp] mi-au gasit toti virusii si dupa aceea i-am sters :)

| Marrriaaa a răspuns:

Si mie mi-a aparut chesti asta happy iar cand le stergeam imi apareau la loc. Pc-ul nu pateste nimic. Stai linistita. happy

Papion?

| iReal96 a răspuns:

Pai nu pot fi sterse.au aparut din cauza ca ai activat "system restore" cauta pe google " cum dezactivez system restore". si faci cum zice acolo si o sa-ti dispara.

| raluca1111 a răspuns:

Buna. Asa mi s-a intamplat si mie. Eu aveam chiar 5. laughing
Totul se intampla de la programele si jocurile pe care tu ti le instalezi gresit.Incearca sa iti reinstalezi windows-ul sau sa ti le pui intr-un folder daca te deranjeaza. fundita?>big grin

| Anon1mxD a răspuns:

ORi e de la un joc sau de la un driver de la placa happy nu stiu sigur ca am si eu in E dar nu TE ingrijora!happy e sigur de la un program indispensabil pc-ului happy

| TEDY2012 a răspuns:

Si eu am la fel 2 foldere cu aproximativ cu aceleasi nume, nu te ingrijora presupun ca sunt din aplicatiile pe care le folosesti, mie nu mi-au afectat pc in nici un fel.

| vicky2002 a răspuns:

Sunt de la windows update

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar la mine au mers sa le sterg.

| rfgehsm a răspuns:

Scaneazale cu antivirusul tau si dupa aia intra si demonteazale, stergi din interior spre exterior totul