| Nayuky a întrebat:

Hei ptu..INTREBARE PENTRU CEI DIN TIMISOARA de la toamna vreau sa incep sa practic o arta martiala..in Timisoara. ceva gen taijutshu de la naruto adica acel nivel si stil de arte martiale.Nu este curs de ninjutsu in Timisoara..si altceva nu stiu, eu caut un curs intensiv care sa scoata toata vlaga din tine si de unde chiar sa inveti ceva.Nu stiti ceva de genul? Am facut karate deci..nu as mai jncerca. Daca mergeti la un curs in Timisoara de arte maertiale si e cam ce caut va rog sa imi spuneti
Dau fundita
Multumesc

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mergi la clubul de Aikido. http://aikikai-tm.ro/despre-noi/