| Mimi58 a întrebat:

Hei repede Plz Help mee! Nush ce s-a intamplat cu faceb00k-ul nu mai merge sa dau like-uri si comm-uri la o pagina care m-am atasat de ea si n-am umblat la setari! FUNDA SI CE VRA EL DACA IMI ZICE PLZZZ!

Răspuns Câştigător
| xTreMFightx a răspuns:

Ati dau eu un rasp rapind ( vreau FUNDA X ).
nu ai ce face.esti obligata ori sa ati stergi ( mozila google c sau i ex. depinde de care ai ).si sa-l reinstalezi din nou. altcumva nu merge pentru ca este o problema din PC(calculator).si daca de ex ai mozila si ti-l stergi si nu merge stergetin i ia-ti altceva google c sau opera.ok PWP si te asugur ca merge.)