| iLL3GaLL a întrebat:

Help TPU! Nu imi merge microfonul! Am XP microfonul este bun l-am testat dar nu merge am umblat la setari in Control Panel si nimic! eu cred ca este de la driver Voi ce credeti? daca aveti un program ceva LINK plzzz fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Ally01 a răspuns:

Eu cred ca ai nevoie de drivere pentru. USB adica, ma gandesc ca asta poate fi.

| iLL3GaLL explică (pentru Ally01):

Pai nu pentru ca înainte mergea dar este de la driver clar înainte vorbeam cu el dar azi când l-am conectat nimic straight face

1 răspuns: