| Ţepeşu a întrebat:

Hei, salut, am 13 ani. Am fost într-o excursie unde colegii au fumat şi când a intrat diriga în cameră şi a simţit mirosul de fum toţi au dat vina pe mine, că am fumat, iar eu nu am fumat. Acasă, mama a aflat că am fumat şi mi-a zis că mă renegă. Ce pot să fac?

16 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Apuca-te de fumat, fumeaza cate doua pachete pe zi si spune-i la maica-ta ca nu te lasi pana nu face ce zici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam complicat sa zic asa. Ti au facut-o. Fa le niste poze fara sa isi dea seama cand ii prinzi fumand si arata le la digira, explicand ca nu esti tu de vina, asa poate discuta si ea cu maica ta. Joaca si tu "murdar" daca ei joaca asa. Sper ca nu ii consideri prieteni pe aia care au facut treaba asta.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

OMG ce colegi idioti ai ti-as recomanda sa te razbuni pe ei sa ii spui d-nei diriginta unde sunt atunci cand fumeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tepesuleee, tu nu ai fumat, dar mamuca ta a aflat ca ai fumat? laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru suntserios):

Zic să nu mai scrii în zadar... că le pune la mișto
Eu una nu știu ce să îți mai zic pentru că oricum sunt supărată pe tine

| Ţepeşu explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

A; a i/a spus diriga. Eu nu am fumat.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Tu esti suparata pe mine? De ce? Din cauza ca nu stiam ce e aia "saptamana altfel"? Lasa ca iti trece.

| Ţepeşu explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Chiar s-a întâmplat treaba asta...

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru suntserios):

Scuze măi... văd în ceață...era pentru tepeș
Oricum nu mai contează.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

happy

| Ţepeşu explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Să mor eu dacă am înţeles.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Ţepeşu):

Deci...am scris unde nu trebuia ..la suntserios
Ultima fraza era pentru tine dar le-am pus ca dq
Înțelegi?

| Ţepeşu explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Şi autnci, de ce eşti supărată pe mine?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Ţepeşu):

Trebuie să îți vorbesc serios ca să mă bagi în seamă?!?

| Ţepeşu explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

M-am plictisit de TPU. Nu intru aşa de des. Iar pe mess... Intru şi plec afară.

| NeneaGogu a răspuns:

ce mama proasta ai, uaaa-haha-hahaaaa