| GuN7h3R a întrebat:

Hei, salut, sunt pe liceu si am nevoie de ceva sfaturi.
Recent o fata si eu m-am cunoscut si vreau sa imi incerc sansele cu ea dar nu stiu daca ea e interesata.
Prima oara ea m-a luat cu o intrebare, daca stiu spaniola si dupa am zis ca putin, am intrebat-o cum o cheama, de unde e, cati ani are si dupa i-am cerut instagramul cand era langa colegele ei si a zambit putin si s-a rusinat cred, asta a fost joi, iar vineri, a doua zi i-am zis salut si atat si i-am mai cerut odata insta-ul ca nu l-am inteles si i-am dat sa-l scrie pe un biletel si l-a scris repede si a plecat ca a sunat. Nu stiu daca a fost prea mult din prima, nu stiu daca e interesata in mine, daca ar trebui sa vad daca saluta ea prima, ce ar trebui sa vorbesc cu ea si sa vad daca ar vrea? In fine, i-am dat follow ei si ea mie si ceva like-uri, ajutor am nevoie de un sfat.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să continui.