| aly19223 a întrebat:

Am o problema cu un joc. Gta Romania 2. Mie nu imi plac jocurile si nici nu prea ma pricep la ele. Ieri, fratele meu (care nu locuieste cu noi) la instalat, si cand a plecat a uitat sa il dezinstaleze. Asa ca am intrat si eu putin pe el, si mi s-a parut amuzant. In fine, m-am hotarat sa fac misiunile, si pentru prima m-am dus la acel telefon si nu stiu cum de am primit misiunea. Pentru a doua m-am intors tot acolo dar nu s-a mai intamplat nimic. M-am invartit pe langa telefonul ala o jumatate de ora, am apasat si toate butoanele dar nimic. Apoi m-am hotarat sa il iau de la capat sa vad cum am facut. Iar pentru prima misiune m-am dus la telefon si nu s-a intamplat nimic, iar cand sa plec a sunat, si asa mi-am primit misiunea, si mi-am dat seama ca nu e nevoie sa apesi pe nici un buton. Pentru a doua mi s-a intamplat ca si prima oara adica am stat pe acolo degeaba ca telefonul nu a mai sunat. Cred ca am stat pe joc ore bune, in care m-am plimbat prin oras iar din cand in cand ma mai intorceam la telefon dar tot nimic. Apoi am cautat pe net, am vazut aceleasi intrebari ca a mea, cu diferite raspunsuri. Cel mai logic mi s-a parut, cum ca jocul nu ar mai avea si alte misiuni. Sunt curioasa daca chiar este asa. Iar daca nu, ce pot face in privinta telefonului?

1 răspuns:
| Seby_Seby_1980 a răspuns:

Exista doar 1 misiune la telefon. mai sunt misiuni : 2 cu un aro de armata si 1 cu un aro simplu in al II-lea oras