| andreeandreea18 a întrebat:

Hei..saptamana trecuta m-am despartit de prietenul meu.din motive diverse.El zice ca m-a iubit insa ca in momentul cand a vazut ca nu imi place nimic din ce face a incetat sa mai faca asta.a facut-o din orgoliu sau chiar asa a fost? Nu mai vreau din ambitie, orice ar fi sa ma mai impac cu el..pentru ca asa va fi mereu dar recunosc, il iubesccrying.Am vazut ca fostelor prietene le da likeuri la poze sau mai vb cu ele, in schimb noi am rupt legatura de tot.Cum sa procedez? Nu vreau sa cad de prosta ca poate eu imi imaginez ca in momentul asta se gandeste la mine, dar de fapt poate face altceva..de unde sa stiu daca ma mai iubeste sau orice legat de asta. FUNDA:*

2 răspunsuri:
| Gh3oO a răspuns:

Pai pune pe altcineva sa il intrebe...si puteti sa va impacati dar sa fiti doar prietenitongue

| Caaly a răspuns:

Pun pariul ca v-ati certat de la facebook(ca da el like-uri sau commentarii). Stiu cum e ca si al meu face la fel(da like-uri la fete, le adauga in lista de mess, de facebook, vorbeste cu ele), inainte sufeream mult(si avem impreuna 2 anii si ceva.),insa m-am detasat de toate chestiile astea. Cert este ca baietilor,dupa ce se despart,le place sa le santajeze cumva pe fostele"stii eu chiar te-am iubit,dar daca tu..." si dupa puncte puncte, urmeaza motivele. Nu-ti pot da un sfat, dar macar sa-ti spun ca daca a fost din vina lui(cearta)ar fi bine sa-l lasi asa, si sa incerci sa vorbesti cu altii baieti(fa-ti prietenii).Dar daca nu, intra in vorba cu el si vezi(o sa-ti dai seama)daca mai vrea sa vorbiti(ori ca prieteni, ori sa va impacati). Astept sa vad ce ai facut.Scrie-mi daca vrei.