| mihaela0205 a întrebat:

Hei! Se pricepe cineva la chimie care sa ma ajute, sau sa-mi dea macar o indicatie pentru o problema? sad Ma descurc in general la chimie, dar chiar nu pricep problema asta. daca doreste cineva, sa-mi lase mesaj in privat happy
Daca va ganditi sa lasati vreun comentariu rautacios, va sfatuiesc sa le lasati acasa de data aceasta happy

4 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Pai, poate daca ne-ai spune si clasa, ne-ar fi mai usor.

| mihaela0205 explică (pentru cooldreams):

Sunt clasa a 8-a happy
Imi cer scuze.

| cooldreams a răspuns (pentru mihaela0205):

Aaa, OK. Eu nu mai sunt a 8-a, dar mai stiu cate ceva. La urma urmei, chimia se completeaza. Ce problema de framanta?

| mihaela0205 explică (pentru cooldreams):

Am trimis mesaj cu problema happy