| anamaria_8770 a întrebat:

Hei, sper sa nu va bateti jocstraight face ma numesc ane mariee si am o mare problema. Uneori am o senzatie ciudata si iau o perna sau am un delfin se plus ff mare si ma urc pe el si ma frec d el pana imi zine o senzatie frum in mine. tin sa mentionez ca nu am facut niciodata sex am doar 15 ani. vor seriozitate. ce am?

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Incepi sa te cunosti, e un fel de masturbare, nu e nimic neobisnuit la varsta ta.

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Asa e.Hormonii.Ai nevoie de un baiat care sa te reguleze ca sa iti revii.Esti in calduri.

| Anqutsa a răspuns:

Te masturbezi este o senzatie de satisfactie atunci, ajungi la orgasmwinking

| megadeth_5578 a răspuns:

Hormoni.