| LoveFactory a întrebat:

Heihappy Spuneti-mi niste titluri de carti funny/romantice/horror. Am chef de o carte bunahappy FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In legatura cu cele horror pot sa te ajut. In primul rand, cele scrise de Stephen King: "Cimitirul animalelor", "Shining", "Carrie", "Jocul lui Gerald", "Misery" ar fi cele mai cunoscute. Le poti gasi in majoritatea bibliotecilor sau librariilor. Ar mai fi John Saul si Dean Koontz ca autori ai genului.