| deeapp a întrebat:

SAL! spuneti-mi va rog niste titluri de carti faine de dragoste. DAU FUNDA pentru cea mai faina carte.

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Mihail Drumes - invitaţie la vals, Scrisoarea de dragoste,
Maitreyi de Mircea Eliade

8 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeadragutza22 a răspuns:

Uite eu am in mare parte aceste carti nu toate imi plac dar uite cateva titluri :
10 motive stupide care distrug un cuplu
Cind unu plus unu fac NOi
N.P.
Secretul casniciei fericite
Nopti orientale
CAM ATATEA AM EU SPER SA ITI PALCA SI TIE TE ROG DAMI FUNDA DACA TE-AM AJUTAT MERSI

| KoreaJapan a răspuns:

Mandrie si prejudecata
mireasa fara voie
romeo si julieta

| BlueVik a răspuns:

A walk to remember.e si film

| Madaliinaaa a răspuns:

Iubire interzisa; Doar noi, noi doi; Pentru tine; Nuanta iubirii; Sunetul dragostei; O adiere de iubire. Astea mi-au venit in minte big grin

| Lovelysmilee a răspuns:

A walk to remember, e si film.
Elevul Dima dintr-a 7. a love struck
altele nu mai stiu. dar prin toate cartile e putina dragoste :*

| SonGoku1 a răspuns:

Buna eu tias recomanda Rosu si Negru de stendhall.e o carte care merita cititawinking