| andreea7mey a întrebat:

Hei...Stie cineva niste carti asa mai de adolescenti cu chestii paranormale? Funda pentru cele mai multe si mai bune

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Sun foarte frumoasa cartile dinn seria "Scoala de vrajitorie" de E. Rose Sabin, sunt 3 la numar :
1. Scoala de vrajitorie
2. Puteri periculoase
3.Bestiile ataca

sunt foarte frumoasa si nu poti sa anticipezi ce se va intampla la fiecare rand cartile te surprind.

6 răspunsuri:
| ayase a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/71969231/Catalog-Fantasy-Zone-Leda-Mail
Eu le-am cumparat si le-am citit pe toate.Sunt ffff frumoase.Doar ca articolul e mai vechi si unde scrie „apare in curand" la unele deja a aparut; de exemplu „The vampire diaries"-„Miez de noapte", acest volum a aparut deja + alte 2 carti: The Hunters: Phantom; The Hunters: Moonsong; si The Hunters: Destiny Rising care va fi publicat pe 23 octombrie anul asta. :) Sper ca te-am ajutat; funda?

| sweetheart3 a răspuns:

Este foarte interesant Twilight si cercul secret.
Eu am un blog unde scriu o poveste cu vampiri, varcolaci, vrajitori si mediumi.
http://letsdreamtogether.wordpress.com/

| andreea7mey explică (pentru sweetheart3):

Twilight si cercul secret le-am citit de mult. Dar ai dreptate sunt mistoooo

| ElenaSalvatore a răspuns:

The vampire diaries [ Cel mai tare..mai ales serialul], The secret circle, Twilight,

| Greudegasitunnumecaresanufieluat a răspuns:

Bestia,Nu plange sub clar de luna, Eve(1 si 2)Pretty little liars.
sper sa iti placa, eu una le ador:X