| marina11 a întrebat:

Hei
stiti ca peste o saptamana este hallowen si am cateva sugestii cum sa ma imbrac dar.as vrea sa ma ajuta`ti voi
1.am o rochita scurta neagra cu un fel de dantela alba deasupra (spui k e panza de paianjen) niste pantofiori negri cu putin toculet si un bolerou gri
PS:nu stiu ce sa zic k is
2. o rochie rosie scurta cu volanase si o palariuta cu dantela
PS:la fel nu stiu ce sa zic k is
Si vreo inca 3 tinute. da astea doua is principale. Pe care mi`o sugerati de ce si ce ar trebui sa mai adaug
FUNDOI

2 răspunsuri:
| Cynthia13 a răspuns:

Prima tinuta:X>mi-o imaginez deja:X

| marina11 explică:

Hai mai.chiar nimeni?