| timisoara a întrebat:

Ceau! Daca sunt in clasa a ix si vreau sa ma transfer la alt liceu, cand o pot face?(la sfarsitul semestrului, la sfarsitul anului, sau oricand)?
Iar atunci cand ma transfer pot sa ma indrept si spre alt profil?
De exemplu eu sunt la electronica si automatizari la henri conda, si vreau sa ma mut la silvic, la exploatari forestiere...

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Te poti transfera oricand da daca intri la un profil mai bun decat cel actual si nu ai avut medie de acel profil cand ai intrat, dai diferentele