| Elle_4800 a întrebat:

Hei.Sunt intr-o situatie banala sau mai bine spus intr-o situatie in care nu stiu ce sa fac. Plac un baiat, el ma place vorbim non-stop pe mass, la telefon, afara dar o fata din gasca il place. Au fost cu cortu si prietenii mei mi-au spus ca ea a sarit pe el si s-au sarutat. Nu vreau sa-i spun ca-l plac asa direct este in zodia fecioara si e cam...este foarte dificil si destept.De obicei isi cam bate joc de fete, lui ii plac fetele care nu se lasa asa usor dar imi e ca daca il las balt il pierdbig grin. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| laurika_3432 a răspuns:

Nu il lasa daca il placi foarte mult e pacat... spune-i in fata ca il placi... vezy ce iti zice si atunci ai sa stii ce sa faci poate pe ea o vrea doar o noapte poate pe tine toata viata te-ai gandit la asta?big grin bafta! stay de vb ca el.winking pur si simplu :X funditalove strucklove struck?:X:Xlove struck

1 răspuns:
| carmenn_3730 a răspuns:

Pai ar trebui sa te apropii mai mult de el sa fiti la inceput amici si sa conversati mult. sa fiti sinceri si f buni preteni. nu te-as sfatuii sai spui direct pentru ca l-ai putea speria. ia-o usor...

fi mai de gasca mai distractiva si incearca sa il faci mai mereu sa radabig grin asta functioneaza de fiecare data. apoi intra intr-un subiect mai intim... si intreaba-l daca chiar tine la tine si daca te iubeste [asta pe mass ar merge bineon the phone iar apoi spune-i si tu ce simti cu adevaraat. happy incearca sa fi ca el. happy

sper ca te-am ajutat. big hug

Bafta!