| ankoro a întrebat:

Hei! Sunt sora mai mica a "propietrei" al acestui cont... Sa incepem. E un baiat la mine in clasa de care imi place foarte mult. Am avut o relatie de 3 ani, dar ne-am despartit din cauza colegilor. Eu am impresia ca inca ma iubeste, dar el insista ca nu, ca suntem buni prieteni si tot felul. De o saptamana-doua ma invita in parc, in Centrul Vechi. La un moment dat cand eram in parc m-a atins "accidental" cum spusese el pe fund. Dupa 5 minute ne-am oprit, am stat fata in fata, mi-a atins sanii si m-a sarutat. Dupa a zis ca vrea sa facem... Stiti voi. Sex. Eu am ramas inlemnita si el a luat-o la goana spre casa. Ce sa fac? La acel moment, sincer, chiar vroiam sa spun da, dar chiar nu puteam vorbi! De atunci nu am mai vorbit de loc si eu chiar vreau sa facem ***, sau cel putin ceva din acest context! Sfaturi/ pareri? Va rog?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El ti-a spus ceea ce doreste de la tine, nimic mai mult, iar tu trebuie sa te sfatuiesti cu mama ta, sa-ti spuna parerea ei: daca trebuie sa accepti sau nu.

| MskDesign a răspuns:

Nu accepta asa ceva, baietii cu cat cazi mai usor, cu atat te vor trata cu indiferenta.Baiatul trebuie sa lupte pentru ceea ce vrea. Daca obtine prea usor, va fi indiferent. Daca se va lupta timp indelungat, va pretui ceea ce va obtine.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Poate te vrea inapoi numai pentru asta, pentru sex. Sustine ca nu te iubeste, dar totusi vrea sa o faca cu tine. Accepti sa stea cu tine doar pentru sex? atunci treaba ta

| ankoro explică:

@MskDesign
Incearca de ceva vreme asta. A zis ca vrea sa fim din nou impreuna. Imi da mesaje incontinuu si ma suna, ma alinta! Il cunosc foarte bine, dar tot nu stiu ce sa fac! love struck