| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Hei.Te poti ingrasa in o zi? Ieri am avut pofta de prajituri si nu m-am putut abtine iar acum am mai mancat 2 De obicei am Un stil de viatq mqi sanatos fac sport si nu vreau sa pun la loc kg de care am scapat.Va rog fara figniri.

1 răspuns:
| CostinaSR a răspuns:

Poti pune cateva grame pe tine intr o singura zi sau maxim un kilogram. Dar daca mananci o data pe sapt dulciuri nu e vreo problema, acestea sa nu fie in exces.

Zilnic poti mancat un cub sau doua de ciocolata neagra. Nu e o problema, iar faptul ca faci sala echilibreaza pe partea cu alimentatia.

Dar daca chiar vrei sa slabesti lasa dulciurile, bauturile carbogazoase, painea, prajelile etc. Bea multe lichide si nu manca sarat. Sarea tine apa in corp. In rest, take care!