| Roxy9809 a întrebat:

FUNDA.Cum ma pot ingrasa, adica nu asa sa arat ca o balena sau sa am cine stie ce burta, da vreau totusi sa pun ceva pe mine.Am tot incercat dar nu ma pot opri dim mancat sanatos si facu sport.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dia_4934 a răspuns:

Poti sa faci sport si sa mananci sanatos dar incearca sa mananci putin mai mult, adica de mai multe ori pe zi.Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si la slabit trebuie sa renunti la ceva sau la cateva ca sa slabesti, asa si la ingrasat.Ca sa te mentii cumva trebuie sa mananci 3 mese pe zi sau 4 la ore exacte, acum la ingrasat, eu as spune sa mananci chiar cand iti vine...Nu trebuie sa bagi in tine chipsuri si chimicale (chiar daca si cu asta te ingrasi enorm)poti sa mai cauti pe google si sa incepi usor.