| Lavinia_Aldea_2000 a întrebat:

Hei toata lumea...am nevoie de sfatul vostru ...maine am intalnire cu un baiat si m-am gandit sa ma imbrac in felul urmator : o camasa in carouri, niste blugi negri, geaca din piele, si o pereche de ghete, dar problema este la par, ce ziceti? cum ar arata mai bine parul la acea tinuta? si ce accesori as putea alege? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Baiatul cu care te intalnesti este designer vestimentar sau hair stylist? Daca nu este, nu va da doi bani pe cat ti-a luat tie sa te pregatesti ci cum sa-ti ajunga mai repede in pantaloni.Asadar, alege orice ai la indemana si`ti este mai usor, nu va observa oricum.

| Zabbyel a răspuns:

Doamneee =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))=))))))))))))))))))))))))))))))))))

scuze! lasa`ma sa`mi revin, nitel... iar m-a luat =))))))))))))))))=)))))))))))))))))). uh! gata(terminash)

acest accesoriu de scape de toate :x:x:x - http://www.pungi-hartie.ro/sacose-kraft/sacose-kraft-natur, te scapa de grija parului(adaug-o pe cap) si merge de minune la acea tinuta jalnica=)))))))))))))))))))))))))))))))) iar m-a luat, aleasa de tine!

| Kathrinex a răspuns:

Părul poți să-l lași desprins.
O brățară? Un ceas? happy

| Lavinia_Aldea_2000 explică (pentru Kathrinex):

Mersi :* eram la alegere dintre coc prins si putin deranjat sau desfacut