| Messyhair a întrebat:

Hei, tot este pe aici un user care apare anonim si da raspunsuri la toate intrebarile cu urmatoarea fraza "salut stiu ca nu te avantajeaza dar..."bla bla si pune un site.
Ma enerveaza.Aici suntem sa ne ajutam.Eu inteleg ca vrea sa castige nu stiu ce, dar ar trebui sa inceteze si sa-si faca reclama altfel.

De ce nu se face nimic? Ar trebui sa-i interzica sa mai posteze raspunsuri.Pe mine deja ma enerveaza! La fiecare intrebare pe care o accesez apare si acest raspuns al anonimului.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Solutia? Raporteaz-o tu! Daca vezi ca raspunsul este dat la misto, fara nici o legatura cu intrebarea, raporteaz-o!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza, dar mai ales anonimii care posteaza la intrebari linkuri cu concursul ala sa castige puncte, eu i-am raportat mereu.

| LoveAngel223 a răspuns:

Haideti sa trimitem cate un mesaj administratorului

| foxi a răspuns:

Ai dreptate! te sustin!

| Helene a răspuns:

Da am observat si eu.Si sunt inca o lista de asemenea specimene.Asteapta ceva timp si apare si aici raspunsul magiclaughing. Oricum
administratia-Wake up!

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Raporteazai eu mereu o fac si la intrebarile mele si ale altor useri.Nu merita sa faca parte din aceasta comunitate! Sunteti cu mine?

| paramore_7972 a răspuns:

Ai dreptate...