| Wowhow a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul.Desi nu intru decat la cateva saptamani,o aplicatie din acelea la care trebuie sa raspunzi cu da/nu sau cu un cuvant la intrebarile despre cei din lista de prieteni posteaza in numele meu pe peretele lor(celor de la mine din lista).Eu nici macar nu am instalate aplicatiile astea, deci nu stiu cum sa le opresc.Cine stie cate raspunsuri or mai fi postate de "mine" fara ca macar sa am habar.Ce trebuie sa fac ca sa inceteze sa mai posteze in numele meu?

9 răspunsuri:
| Wowhow explică:

Nu mai conteaza oricum, am gasit pe altcineva sa ma ajute.

| mary2020 a răspuns:

Uite daca ai in fata pe pagina ta aplicatiile acelea trebuie sa dai in stanga aplicatiei putin si iti apare un creion dai pe creionul ala si iti apare scoate aplicatia si altele dai pe scoate aplicatia si nu ai sa mai ai probleme

| Wowhow explică (pentru mary2020):

Stiu ca trebuie sa ma uit in stanga si stiu si unde.Dar m-am uitat prin toate jocurile si aplicatiile si nu am asa ceva instalat.Asta e problema.Cum de poate posta in numele meu daca nu o am instalata, daca nu am dat "allow"?

| Lunaris14 a răspuns:

laughing rolling on the floor rolling on the floor nimic asa este la jocul da sau nu vad cca te-ai nascut ieri le spui prietenilor tai sa nu-ti mai trimita doamne fereste-ma

| Wowhow explică (pentru Lunaris14):

Am spus ca aplicatia posteaza pe paginile prietenilor raspunsuri ca si cum ar fi de la mine.Ca sa fie mai clar" x a raspuns la intrebarea...".NU am spus nimic de cereri de la prieteni.Doamne,habar n-am cateodata ce anume cititi voi de veniti cu raspunsuri de'astea.

| Wowhow explică (pentru Lunaris14):

Si nici nu am spus ca prietenii raspund la intrebari despre mine pe peretele meu.E invers, doar ca alea nu sunt raspunsuri date de mine.Ai macar habar de ce spun aici?

| MyhaElla17 a răspuns:

Sa stii ca toti primim aceste cereri, si pe mine ma scot toti din minti cu acele aplicatii. O varianta este sa il scoti de la prieteni pe cel care iti trimite acele cereri si alta varianta sa ii spui sa nu mai posteze nimic in numele tau.

| Wowhow explică (pentru MyhaElla17):

NU e vorba de cereri.Cat de batuta in cap as fi atunci? Nu am absolut nicio cerere.E o aplicatie pe care nu o am instalata, care posteaza pe peretele prietenilor mei " angrysa zicem ca e numele meu) a raspuns la intrebarea..." si imi apare ca si cum am raspuns "da" de exemplu.Cand nu am facut-o.La asta ma refeream

| Wowhow explică (pentru Wowhow):

Scuze,nu e x( cum apare acolo. trebuia sa fie "x (
dar nu am lasat spatiu intre x si (