| MorganaM a întrebat:

La fiecare incarcare a paginii, sau cand accesez ceva aici, apare reclama aceea de la eMAG. Eu inteleg ca vor sa isi faca reclama, dar la fiecare accesare?! Asta deja e nesimtire si agasare. Chiar nu mi se pare ok. Cand o sa dispara? Ca pana atunci prefer sa nu mai intru, ca doar ma enervez cu prostia asta. sad

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa se fac banii online... nu ne convine nu mai intram... sau instalam adblock

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Add block

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi pe mine mă DISPERĂ toate reclamele, nu doar cea cu eMAG şi nu doar de pe TPU, ci de pe orice site rolling on the floor

Poţi descărca şi instala Adblock Plus ( pentru browser-ul pe care-l foloseşti ) de la linkul :
https://adblockplus.org/

Toate cele bune!

| R0R0 a răspuns:

Si mie imi apare