| yolo1998 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am facut gaura in ureche. Si ma cam jeneaza cercelul. Aseara am dormi cu el si azi-dimineata imi curgea sange de la ureche. Era un pic inchegat. Trebuie sa las sa se astupe sau ce sa fac? Nu vreau sa las sa se astupe. Chiiar trebuie?sad help

3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Mergi la un doctor, să-ţi spună ce poţi face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinfecteaza zona si lasa urechia libera (fara cercei) cateva zile, nu o sa se astupe gaura, apoi poti purta linistita. Daca reapar durerile, repeta procedura.

| yolo1998 explică:

Si e si umflat