| Yxha12 a întrebat:

Deci am o gaura in ureche se aproape 2 luni si azi mi-a cazut cercelul de aur si nu-l mai gasesc, ce as putea face ca sa nu se astupe gaura din ureche? Alti cercei nu mai am si nici de argint. Ca deja la spate nu mai intra asa de bine si imi e ca in cateva zile o sa se astupe si am facut-o degeaba. Are cineva vreo idee ce as putea face?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Kajun a răspuns:

Ori îți cumperi alți cercei ca să nu se astupe gaura, ori aștepți să ți se astupe gaura și îți faci alta.

| Yxha12 explică (pentru Kajun):

Pai are ceva daca mi am bagat un cercel care nu este din aur sau argint? Am dat gaura si cercelul cu crema de galbenele crezi ca se poate infecta?

| Kajun a răspuns (pentru Yxha12):

Nu are nimic, dacă cercelul a fost sterilizat nu se poate infecta. Pentru a steriliza poți baga cercelul in puțin spirt, îl ștergi și îl bagi in ureche.

3 răspunsuri:
| adrianjk a răspuns:

Las o sa se astupe si apoi asteapta cateva săptămâni si fa ti alta noua