| Giulia97Anna a întrebat:

Acum cateva luni parul meu mi-a cazut excesiv de mult.Am ramas cu jumatate din parul care il aveam inainte.Dar nu asta e problema.Acum nu mai cade.Nu mai ca se regenereaza, cred.Pentru ca in fata(frunte)mi-a crescut foarte mult par.Parca ar avea un breton laughing desi nu m-am tuns ca sa am unul.Si orice i-as face, l-as ascunde el tot nu sta locului.Arata asa aiurea.Ce-as putea sa ii fac ca sa stea mai ok?

Răspuns Câştigător
| Istrate_Lexy_1998 a răspuns:

Bună! Îți recomand sa folosești un anumit produs.
Este balsamul de la Pantene Pro-V, îl poți aplica numai pe acel "breton" și îl vei putea aranja cum vrei tu.
Crede-mă, vorbesc din proprie experiența!

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Clateste-l cu apa de ploaie, strange la un burlan ceva apa de ploaie intr-un pet si dupa ce-l speli, limpezeste-l bine cu apa de ploaie incalzita. si repeta treaba asta de cate ori ai ocazia.