anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile prietena mea - E - mi-a povestit o intamplare despre ' betia ' ei. A fost cu un grup de prieteni intr-o excursie iar la sfarsit au cumparat niste bautura. Ea din cate mi-a spus a baut cel mai mult, iar tipul de care ii placea nu a vrut ca E sa se duca acasa in halul ala. Deci. a ramas ea, tipul ala de care ii place si inca un/o prieten/a sau 2. Tipul respectiv, de care ii place lui - E - a asezat-o pe o banca iar el a stat langa ea. Dupa un timp,- E - l-a luat in brate pe tip, iar el a sarutat-o pe frunte, coborand pana la obraz. Peste cateva minute s-au ridicat - E, tinandu-se de tipul de care ii place - si apoi l-a sarutat secunde bune. ( el acceptand ). Dupa ce si-a mai revenit, tipul de care ii place, a sunat un prieten sa vina si sa o duca acasa, caci el locuia in partea opusa. - Chestiile relatate sunt partial amintite de ea, pe bucatele, (cele cu saruturile), partial spuse de prietenii care au asistat si de acel tip de care ii place - Marog, ziua urmatoare el a intrebat-o daca vrea sa fie cu ea. SI de aici ma tot intreaba ' care e motivul pentru care dupa seara aceea a vrut sa fie cu ea, avand in vedere ca ei se cunosc de mici si nu a mai adus vorba niciodata de asa ceva? ' si nu am putut sa ii raspund. Aveti vreo parere?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat