| Sqk00 a întrebat:

Hei TPU :*. Ajutati-ma si pe mine va rog happy. Cum as putea sa-i dau un aspect frumos unui proiect? Trebuie sa-l fac pe coala A3, cu poze si detalii despre Corsica. Data trecuta [la aceeasi materie] l-am facut pe polistiren si detalii le-am scris in formele de pe photoscape acelea cu steluta, cerc, patrat etc. N-as vrea sa fie aceeasi idee acum. Aveti voi o alta idee puppy dog eyes?

Funda!

1 răspuns:
| Mariuca55 a răspuns:

Este frumos ce ai facut dar despre ce trebuie sa faci proiectul?