| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a întrebat:

Hei TPU, am 11 ani si 1.64 inaltime, cat as putea sa mai cresc in 9 luni? Avand in vedere ca mama are 1.62 iar tata 1.82?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
La 11 ani 1.64m este foarte bine! Mult peste medie cred! In 9 luni ar mai trebui sa cresti vreo 2-3 cm!
SUcces happy

4 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

Doamne ce inalta esti la varsta de 11 ani. acum numai dumnezeu stie daca vei mai creste in inaltime sau te vei opri. dar eu cred ca vei mai creste. atunci cand intri in pubertate ti se accelereaza cresterea!

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Mie mi se pare ca esti destul de inalta ( inaltimea ta e perfecta ).

| sparky34 a răspuns:

La varsta ta ai o inaltime perfecta.

| owesome a răspuns:

La 11 ani 1.64 e chiar bine! de crescut, nu se stie, poate nu mai cresti deloc, sau poate vei creste inca 20cm. Nu se stie cum e cu inaltimea