| ThePerfictionIsADream a întrebat:

Hei, TPU! Am 16 ani,iar acum cateva zile am intrat pe Omegle,unde un baiat mi-a propus sa ma dezbrac si sa il excit prin miscari senzuale, iar la un moment dat eu ma frecam pe zona intima...si am luat o carioca si am lipit-o de gaura ******... De ieri am o secreti rosiatica pe slip,dar este la fel ca secreti zilnica,numai ca are alta culoare. Credeti cumva ca nu mai sunt virgina datorita acestui fapt? Tin sa precizez ca nu am introdus nici un alt fel de obiect adanc,ci de abia m-am atins in zona intima. Dau funda, am nevoie de raspuns urgent. Nu vreau sa primesc raspunsuri urate sau in care sa ma jigniti :3. Daca voi avea asemenea raspunsuri le voi raporta si stiti ca TPU va poate inchide si contul. Am nevoie de ajutor urgent, funda. Multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

O trebui sa iti vina menstruatia,stai linistita, nu patesti nimic grav.Dar trebuie sa ai grija pe net sunt multi nebuni, in plus tocmai cu carioca? e cam murdara, mai bine incercai cu un deget, mana happy

8 răspunsuri:
| Solitude15 a răspuns:

Nu esti inca virgina cin himenul se rupe atunci nu mai esti virgina funda

| ThePerfictionIsADream explică (pentru Solitude15):

Se pare ca mai suntwinking. Himenul se rupe greu, dar nu ai cum sa te dezvirginezi cu un deget si d-abia sa te atingi. laughing)

| Solitude15 a răspuns (pentru ThePerfictionIsADream):

Ai perfecta dreptate

| GigiMD a răspuns:

Va fi totul bine. Fii si tu mai retinuta. vrei sa te filmeze apoi sa apari pe net? cum vei trai stiind ca poze cu tine goala circula pe netwinking

| ThePerfictionIsADream explică (pentru GigiMD):

happy. Da, dar intrebarea mea este daca dintr-o chestie d-asta ma pot dezvirgina sad...

| Rugina_Alex_1999 a răspuns:

Nu conteaza cat de adanc...Acel loc ce tine de dezvirginare este chiar mai expus unei penetrari mici...sad

| ThePerfictionIsADream explică (pentru Rugina_Alex_1999):

Dar nu m-am atins acolo in locul ala... Deci vreau sa stiu clar mai sunt sau nu?!

| stonul a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar, de ce Dumnezeu ai facut ce-ai facut? Ce primeai?