| IuliaSL a întrebat:

Hei TPU.am 2 intrebari : ce romane recomandati unei adolescente de 16 ani jumate? cartea si autorul( + paginilie) imi trebuie un roman de minim 300 de pagini, maxim 450.

si a doua intrebare cate pagini are Cella Serghi-Pânza de păianjen?

Dau funda celui mai bun raspuns; si le multumesc celor ce-mi vor raspunde.have a nice day

1 răspuns:
| alexandra_9476 a răspuns:

Eu iti recomand sa citesti srisoare de dragoste de mihail drumes, invitatia la vals de mihail drumes, seria twilight de stephenie meyer si jurnalele vampirilor de l.j.smith. sper sa iti placa.