| HomeLoveSwety000 a întrebat:

Hei TPU am 3 "prietene" care de ceva vreme (o luna) nu ma mai baga in seama... \
Inainte nu era zi in care sa nu vorbim sau sa ne vedem!
Problema e ca una dintre ele e suparata pe mine (nu mi-a zis motivu') iar celelalte tin cu ea si nici ele nu ma mai baga in seama.
Deci ar mai trebuii sa vorbesc cu ele?
Ma saluta, si pe facebook celelalte doua vorbesc cu mine dar cand sunt in preajma celei cu care sunt certate nici una nu ma saluta...

Răspuns Câştigător
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Eu urasc fetele care influenteaza oamenii doar pentru ca sunt mai populare sau se cred mai importante. Cred ca ti-ai dat si tu seama cat de prietene sunt din moment ce ai folosit ghilimelele. Eu zic sa nu te ti dupa ea, chiar nu merita, adica vrei sa-mi zici ca de fiecare data cand te certi cu ea, fetele alea nu mai vorbesc cu tine. Parerea mea e sa nu mai vorbesti cu ele si sa-ti gasesti alti prieteni.Tu alegi

1 răspuns:
| Dudu008 a răspuns:

Probabil nu vor sa piarda nici prietenia ta nici prieteni celeilalte.incearca sa iti amintesti daca in perioada cand ai observat ceva gresit sau ceva ce nu i a convenit. poate ai vorbit cu un baiat de care ii placea sau i ai luat sansa spre ceva