| alexutzu31 a întrebat:

Problema e urmatoarea : plac o fata mai mica cu un an (cu care am fost acum doi ani intr-o tabara si ne-am inteles foarte bine). Acum e la mine la scoala si nici nu mai saluta(si nici nu ma mai baga in seama, chiar daca eu o salut plus ca vorbesc cu ea pe Facebook si e ca si cand am fi prieteni buni)... Dati-mi un sfat ce sa fac ca sa incerc sa ma bage in seama si sa vorbeasca cu mine!

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Poate problema nu e la tine, ci la ea. Poate ei ii e rusine sa fie vazuta de prieteni/colegi in preajma ta. De aceea te evita sau nu te baga in seama, doar cand vorbiti singuri. Un sfat ar fi sa ii spui ca o placi, iar dupa vei vedea daca ea chiar tine la tine sau nu, si daca merita sa iti pierzi timpul umbland dupa ea. Mult succes! Iar daca acum nu functioneaza, nu te apostrofa mai sunt si alte fete.

1 răspuns:
| MelissaAdela a răspuns:

Pai...incearca sa fi mai indraznet.Cel putin mie imi plac baietii aia care nu sunt asa timizi de nu pot scoate de la ei nici doua cuvinte. Discutati pe anumite teme, ce a mai facut, ce ii place sa faca in timpul liber...Atrage-i atentia happyHai, esti baiat descurcaret! happy