| Florin1811 a întrebat:

Hei TPU, am 3122 de prieteni pe Facebook, si vreau sa blochez cererile de prietenie, vr doar sa fiu urmarit fara a primi cereri, vreau doar eu sa dau cereri, dau funda, mersi

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Privacy Shortcuts-who can contact me-who can send me friend requests-si schimba de la everyone la friends of friends

| Florin1811 explică (pentru BroascaCuElice):

It still does not work
sad

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Florin1811):

It does, fa cum am zis eu si dupa aia du-te pe profilul tau si vezi in dreapta langa" view activity log "o sa fie 3 puncte da click acolo si da-i pe "View as." o sa vezi ca in loc de "add as friend" o sa iti apara doar "follow"

| Florin1811 explică (pentru BroascaCuElice):

Am apasat pe cele trei puncte si apare " schimba fotografia de profil/coperta, vezi comenzi rapide de confedentialitate si copiaza linkul profilului ..atat

| Florin1811 explică (pentru BroascaCuElice):

Multumescccc

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Esti vedeta si eu nu stiam? Pleaca bre de aici cu 3k prieteni.

| Florin1811 explică (pentru GdX):

Vrei sa ne convingem?