| Euuuucsf a întrebat:

Hei TPU
Am ajuns sa-mi placa de un baiat, ma intelegeam super bine cu el.Pana intr-un moment cand m-a intrebat daca vreau sa stau cu el.Atunci credeam ca are chef de glume,iar ca sa nu se rada de mine i-am zis un simplu "nu" dupa am aflat ca nu *glumea*
Chiar daca raspunsul meu nu i-a placut tot ne intelegeam bine, pana cand deodata a inceput sa ma ignore.
Am ajuns sa ma tai....am reusit sa scap si de obiceiul asta,si de cicatrici... ceea ce cred ca e bine
Mereu cand ma vede cu alt baiat se enerveaza, si tot timpul ma face geloasa.
Alte fete mi-au zis ca ma place si chestii...si sa-i spun si eu ce simt

Ce sa fac? Ce credeti despre asta? Ce sa cred despre el?
*sper ca nu-s greseli de gramatica, daca da...nu am observat*

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Stai,stai!
Cum adica te tai? Opreste-te! Vrei sa patesti ceva?

Vorbeste cu el si spune-i adevarul.Ca il placi, dar ca inca nu te simti suficient de pregatita sa te muti cu el.

| Euuuucsf explică (pentru R0R0):

Nu ma tai, m-am taiat...am reusit sa scap de asta, iar de mutat ce sa zic, ca am 15 ani

| R0R0 a răspuns (pentru Euuuucsf):

Si eu am 15.
Bine ca nu te mai tai!

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E o prostie sa te tai si sa te omori pentru ca o fata/baiat te refuza, cea mai mare prostie, te mutilezi singur/a pentru ce? Pentru o dragoste care se termina curand? Trebuia sa-i spui ''DA'' indiferent de consecinte, sa vada ca ai curaj!

| Doub a răspuns:

Îi zici că ţi-a fost teamă să-i spui că şi tu simţi ceva pentru el şi bla, bla, înţelegi tu.

| Florentina9210 a răspuns:

Of, saracuta. Te tai pentru un... baiat?
Fa-l gelos. Ignora-l, evita-l. Asa o sa fie limba dupa tine.
Un baiat, niciodata nu o sa fie ''mort'' dupa una care i se supune in totalitate.