| alexandraad a întrebat:

Am intrat intr-o monotonie eu și iubitul meu. Majoritatea prietenilor au plecat sau n-am mai ținut legătura și efectiv n-avem ce face. Ce am putea face sa scăpam de plictiseala asta? Nu avem unde sa mergem, peste tot e pustiu sau plictiseala. Dați-mi câteva sfaturi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să vă faceți alți prieteni?! laughing zic și eu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar hai... ca doar stai cu iubitul tau, aveti nevoie de alte persoane?
Si cum sa nu aveti ce face? Sunt atatea lucruri de facult, dezvoltati-va personal si profesional, invatati, cititi, stati impreuna, lucrati la ceva amandoi, radeti si glumiti, NU EXISTA "ma plictisesc", exista doar ca nu vrei sa faci un lucru anume.

| Sonia822 a răspuns:

Cand intervine monotonia, cuplurile incep a fece cate un copil, apoi inca unul, sa aiba frate, sa nu ramana singur pe lume