| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...am mare nevoie de ajutor mai devreme am fost la germanos sa imi iau alt telefon dar am aflat ca imi mai trebuie inca 4 milioane ca sa imi pot lua unul cat de cat bun bani pe care parintii nu mi dau... cum pot face repede rost de acesti bani? plss am mare nevoie de ajutor FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| splash132 a răspuns:

Eu am o solutie, acum depinde daca ai incredere in mine.eu iti propun sa faci un bilet de pariu sportiv, daca nu te pricepi ceri ajutorul unui baiat.iti spun 5 meciuri pe care iti garantez in proportie de 90% ca vor iesi.fiorentina-milan 2, napoli-lazio 1, valencia-real madrid 2, bayern-dortmund 2 si montpellier-marseille 2.acestea sunt cele 5 meciuri respectiv cotele lor aferente.cu 5 lei pusi pe acest bilet ai un castig de 463 de lei.eu deja l-am pus.acum ramane la latitudinea ta daca vei baga sau nu. daca esti fata, dupa cum reiese din nicku tau, cere ajutorul unui baiat si te va ajuta.ink odata iti garantez ca vei castiga! bafta

| girls97 a răspuns (pentru splash132):

Mc da sunt fata dar stiu deja aceasta metoda cu pariurile sportive saw cu siteurile de facut bani care chiar merg dar e f greu sa faci rost sh pe ele...dar mc oricum :*