| babbyblue1712 a întrebat:

Hei TPU...:*
Am nevoie de ajutor
Deci sa incepem... Am avut un prieten am fost cu el 5 luni pana acum 2 zile sigh cand am venit acasa dupa 2 sap in care nu ne-am vazut am aflat ca si-a gasit pe alta nici macar nu m`a sunat sa`mi spuna... am aflat de la altineva
el spunea ca ma iubeste foarte mult, si ca n`ar renunta la mine asa usor straight face. Dar in seara asta am primit 5 apeluri cu nr privat si dupa un apel de la el cu numar...
Eu il iubesc fff mult si nu stiu ce sa fac :-

3 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.deci daca tu ai auzit chestia asta dee la altcineva si nu de la ea, te poti gandi ca e si o minciuna...
tu acum trebuie sa il iei pe el in particular si nu il intrebi dk te-a parasit etc etc...ci ii zica daca a tinut macar putin la tine,daca acum mai tine,ce are de gand, sa fie sincer cu tine si sa iti zica adevarul...
daca el are pe altcineva si nu te mai iubeste, tu va trecbui sa il uiti pe parcurs...zic sa ii respecti dorinta:p

fundita?love struck

| babbyblue1712 explică:

Ms pentru raspunsuribatting eyelashes
Si am uitat sa mentionez ce faza cu are pe altcineva este cat se poate de adevarata aproape toti mi-au spus chiar si respectiva care este cu el... se tot da in vorba cu mine despre relatia lor si asta ma deranjeaza foarte mult :d

| crina_9165 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, nu as accepta asa usor sa ma impac chiar daca il iubesc... poate o sa ne impacam dar cand vreau eu nu cand vrea el si daca te iubeste asa cum ti-a zis, inseamna ca te va astepta pana iti va trece. Faptul ca te-a inselat nu este un lucru usor de trecut cu vederea.Asta e sfatul meu daca vrei sa tii cont de el bine, daca nu asta e.