| MxR a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor. peste 2 saptamani e ziua iubitului meu. SI nu stiu ce sa ii fac cadou. Vreau ceva foarte special si sa il adore. Mergem spre 5 luni impreuna.Asi mai vrea sa ii fac un filmulet in care sama filmez pe mine si sa ii scriu cateva cuvinte, dar mai vreau ceva (ceva mai mult ).imi dati si mie niste idei? Va rog mult. Ofer funda.:X

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi o bratara de argint cu initiala numelui sau siiii sa ii faci o dedicatie la un radio cu dedicatii gratis kiss

| MxR explică (pentru SmiiileXoXo):

Multumesc love struck ideea cu dedicatia e superba love struck Multumesc mult.

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru MxR):

Nu aiii pentru cee kiss