| MxR a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor. peste 2 saptamani e ziua iubitului meu. SI nu stiu ce sa ii fac cadou. Vreau ceva foarte special si sa il adore. Mergem spre 5 luni impreuna.Asi mai vrea sa ii fac un filmulet in care sama filmez pe mine si sa ii scriu cateva cuvinte, dar mai vreau ceva (ceva mai mult ).imi dati si mie niste idei? Va rog mult. Ofer funda.:X

7 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

II poti cumpara:
un ceas de mina
un tricou
un ursulet de plus(sunt sigura ca il va adora)

| MxR explică:

Pai da. ceva de genul. m-am apucat din timp sa-l fac pentru ca nu ma prea pricep si vreau sa fie ceva special, dar pe langa filmuletul asta as mai vrea sa ii dau ceva

| alexx1784 a răspuns:

E mult mai misto si distractiv un filmulet in care ea sa vorbeasca, sa chicoteasca si sa se prosteasca, astfel incat el sa se distreze cand il va vedea si sa ii placa mult, decat un montaj penibil cu niste poze, efecte de fade si ballade pour adeline pe fundal.

| alexx1784 a răspuns:

De ce nu iti extinzi un pic orizontul? Gandeste-te putin..Ai prefera sa iti dea un colaj nesemnificativ de poze cu putina muzica pe fundal, la care muncesti 5 minute, sau un filmulet amuzant pe care cand il vezi, nu numai ca te incanta, dar te si distrezi! Daca tu ti-ai parasi iubita pentru ca ti-a facut un filmulet de ziua ta, esti josnic!

| alexx1784 a răspuns:

Vai de capul tau.Nu am zis ca in filmulet trebuie sa se strambe ca la gradinita, kay? Daca tot esti asa de fancy, de ce iti petreci timpul raspunzandu-mi pe TPU in loc sa citesti ceva de Verlaine, ca un om matur si cult?

| MxR explică (pentru alexx1784):

Chiar i-ar place un filmulet cum ai spus tu :*. Multumesc

| EmiliaWho a răspuns:

Ai putea lua niste poze cu voi, sa le lipesti pe o inima de carton si sa o decupezi pe margine pentru a nu ramane colturile pozelor in afara formei; poti face si o zi cat mai romantica doar voi doi, bineinteles daca nu face petrecere sau poti apela la varianta clasica ce consta in a-i cumpara ceva