| AnneMarie27 a întrebat:

Hei TPU :*Am nevoie de ajutor.Sunt o fata care are pistrui, iar pentru ca peste o luna am banchetul din clasa a 8-a, a-si vrea sa mai scap de ei.Este foarte nasol,iarna mai sunt cum mai sunt dar vara se accentueaza.M'am uitat pe net si am vazut o gramada de metode naturiste dar nu stiu pe care sa o folosesc. Daca ma puteti ajuta [poate chiar cineva care a incercat si a functionat], va rogpuppy dog eyes.Sau am auzit ca sunt la farmacie creme si alte chestii sa imi spuneti mai multe despre ele. Fundita

9 răspunsuri:
| girl00 a răspuns:

Pistruii nu trec..are o prietena de-a mea si a incercat o gramada de produse si degeabastraight face da-te cu un fond de ten si nu se mai observawinking ^-^

| AnneMarie27 explică (pentru girl00):

Pai,poti sa imi recomanzi un fond teten bun?batting eyelashes

| girl00 a răspuns (pentru AnneMarie27):

Eu folosesc affinitone de la maybellinebatting eyelashes este foarte bun. tine si mult pe ten...eu am dat 30 de lei pe el dar isi merita toti baniihappy ^-^

| seriosule a răspuns:

Poti folosi un fond de ten foarte bun... succes! si distractie placuta!

| AnneMarie27 explică (pentru seriosule):

Pai ce fond de ten mi'ai recomanda?happy..., unul mai bun.Si apropo sa fie si bun la pret

| AnneMarie27 explică (pentru seriosule):

Si apropo, mersi :*

| seriosule a răspuns:

Giordani gold... efoarte bun, dar e cam scum aproximativ 60 lei

| robert33_6334 a răspuns:

Remediile naturiste sunt cele mai bune, pentru ca nu au efecte secundare.Ti-as recomanda sa mergi pe calea asta naturistahappy

| AnneMarie27 explică (pentru robert33_6334):

Pai asta si vreau, dar nu stiu care e cel mai bun remediu happy