| Iuliana197 a întrebat:

Am nevoie de niste porecle pentru prietena mea gen: vacuta la cutie sau pisica pe autostrada laughing...stiu ca suna cam ciudat, dar cine-mi da cele mai funny porecle primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mickidutza a răspuns:

Chiftea, Unghiuta,Scalus, bubu, muschiuletz, chiftelutza,Bibi, Piticocos,Lătăreaţa
Frigida
Paranteză
Lapte-gros
Maioneză
Femeia-tractor
Chintă spartă
Pădureasa,Chiftea, Unghiuta.,Stropinela
Mortăciune
Piţi,Dumbo
chelu
moflea
manuta
caldare
solidu'
pittbulitza,Cal beat
camila drogata
viezure cu sampanie,Paranteza, cracanici,,Bella, dudulina, minciunica, mtmuazell, madam, chico,strumfalici, alunici si suranici,Ratusca,
bubu,
gogosica,
cocosel,
edutul,Truta lu baroncea, chirpici ionel, ade besleaga, ade pampart, gica chelioasa.,iepurica, sufletel, maruntica, tzushka, ratzushka, gagautza, mititca, sufletica,Gandacel, gargarita, maimutica, buburuza, covrigel, ratusca,scumpi, degetica,Asflatina
Stropinella
Trotineta
Troshconeta,Pătlăgica.,Harciog posedat,Salam,Smantana,Fantomar,Cizmar,Casma,Pastilatu,Parfumatu,Ceapa, Carnat,Coi,Bila, Dilibau, Pubela, Tomberon, Mafalda, Tamango, Cap de butoi, labangiu, superpizd, miroase degetelu, tiramizdu, drogata, soricel bruzli, balerin betonist... gata. ma doare mana. succces. laughing

| Iuliana197 explică (pentru mickidutza):

Esti geniala! Mersi mult! :*

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1-Bamboocha,
2-Cocostarc, Rata
3-Moldami,Blondul
4-Olanda, Oaie,
5-Iepure, Ginerica, Cioara
6-Tractor, Olive,
7-Aurina,Pingustrila.Prostuvski
8-hapciupalitica, handicatampitul
9-Pishpirel,Miroşi,bila, bubu, pufu
10-prostovsky, gogoasa, bubu, bula, fraierila, rahat
11- impaiat, piticanie, zaharel pispirel, basina, toxina colorata
12-Strunel, Trompi, Mataceface,
13-Sexolina, Preoteasa, Telly, Pitipuncisti, Goa,
14-,Punkilina, Broanza, Pandipandata, Filantropika
15-kiky,pitzi,corcodusa,sexulina,buburuza, gogosik, paspolita.
16-Iedu,,gazolina,camila drogata
17-Miloaga,Parpanghel,Rosca.,Bazaiac
18-Bazaiac
Gainaru'
Salamandra
Bursuc
Bija
Mascaltone
Ciuxer
Pripulici
Yacari

| Cupcake2001 a răspuns:

Am cateva idei: soricica, pisi, pestisor, desteapta si suri.Nu imi mai vin alte idei Funda?