| EuAnda a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.
Vorbeam cu un baiat,ne placeam, am iesit impreuna. dar dupa cateva zile am observat ca nu ma prea baga in seama si ca nu mai are comportamentul pe care il avea cand l-am cunoscut. In ziua urmatoare am aflat ca el e cu alta fata. M-am simtit foarte rau. si e prima oara ca plang din cauza unui baiat, eu de obicei nu plang dupa baieti. dar uite ca am facut-o si nu stiu de ce ma simt asa de rau. Ce ar trebui sa fac? Sa-l mai caut sau sa-l las in pace?

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Sa il lasi in pace, normal. Daca are relatie, de ce iasa cu alte fete? Daca era cu tine, iti facea si tie acelasi lucru. Nu ai de ce sa plangi, trebuie sa te bucuri ca nu ai avut o relatie cu el, si ca ti-ai dat seama cum e.winking Nu fizicul e important!

| petrescuionut a răspuns:

Lasal in pace toti suferim din caza asta gaseste si tu pe cineva care te place si tu pe el happy nu ai de ce sa-l mai cauti dupa poate zice ba ca eram cu aia si aia ma cauta... mai bine lasa-l si incearca sa iubesti pe altcineva