| Anyella25 a întrebat:

Am nevoie de un baiat bff, ca sa ma sfatuiasca si sa ii spun toate secretele. Vreau cineva de incredere. PLZ

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cei mai buni prieteni ți faci fata în fata, nu pe net. Nu poți cunoaște cu adevărat o persoană, doar pe net, pentru ca poate ascunde cine este cu adevărat. Iar un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate. Cu siguranță, vei găsi o astfel de persoana fata în față.

| JustStitch a răspuns:

Poti sa vb si cu mine, te voi sfatui si te voi ajuta cu tot ce e nevoie

| dolceromania a răspuns:

Sant aici.cauta-ma si vorbim.

| Josh165 a răspuns:

Cati ani ai?

| justintime a răspuns:

Mesaj in privat.
Pentru mai multe detalii.