| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Abia m-am inscris pe acest site pentru ca nu am avut curajul sa ii spun unui prieten problemele mele, dar mai atat unui strain.Totul a inceput cand eram mai mica si imi impartaseam secretele cu prietenii ei m-au dezamagit pentru ca am avut incredere ca le pastreaza si asa mi-am pierdut increderea in toti.Nu mai suport caci am probleme si nu am un prieten adevarat caruia sa i le zic, si sa m sfatuiasca, sa ma ajute.Nu am pe nimeni asa.Sa discut cu parintii nu e tocmai o solutie, credeti-ma NIMENI NU MA INTELEGE. Daca am vreo problema nimeni nu este dispus sa ma asculte. Asadar am decis sa apelez la acest site. Cred ca unui necunoscut ii pot impartasi secretele mai bine decat unui "asazis" prieten. Daca doriti sa ma contactati adresa mea este : roxana_paula05. Chiar am nevoie de ajutor, dupa cum vam zis nu ma pot increde in nimeni...toti m-au dezamagit.Si faptul ca nu am incred in nimeni imi va dauna pe viitor. VA ROG contactati-ma!

Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

Unui strain i te poti confesa mai bine decat unui prieten, pentru ca ai certitudinea ca nu are cum sa te tradeze, pentru ca nu te cunoaste.P.S.:ti-am dat add.

2 răspunsuri:
| natalyia a răspuns:

Draga mea sa-mi dai te rog accept la mess

| UrSuLeTzZz a răspuns:

Va multumesc pentru tot...nu regret ca am apelat la voi big grin