| dx20 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de un sfat. Totul a inceput cand m-am certat cu prietenul meu. Si nu am mai fost asa apropiati cam 2 saptamani. Se pare ca el are acum alta prietena cu care s-a dus si la tara. Cum bunicii mei stau in acelasi sat cu ai lui am intrebat niste prieteni de acolo daca este adevarat si toti au zis ca da.
Am fost distrusa sa aud asta. Vroiam sa vorbesc si cu el.
Iar acum ma suna intruna o disperata care imi zice ca daca il mai sun ma calca in picioare. Dar nu asta este problema pentru ca daca as vedea-o cred ca ar ramane fara par in cap.
Dar am auzit ca se saruta si se tinea cu ea de mana.cu mine nu facea asa. mereu mergeam in locuri mai retrase si eram atenti sa nu ne vada nimeni. In plus mi-e teama ca o sa il pierd pentru ca tipa asta sigur e de acord sa intretina relatii sexuale cu el ceea ce eu nu i-am oferit niciodata pentru ca nu sunt inca pregatita.
HELP!

Răspuns Câştigător
| ellena99 a răspuns:

Poi,incerca sa treci peste sau daca nu ia legatura cu el si adu-i aminte de lucrurile frumoase pe acre le faceati impreuna de amintirile cele mai frumoase ale voastre care nu pot fi uita-te spune-i ca il iubesti mult si ca privirea lui nu poate fi uitata asa usor. Spune-i ca cearta cu el a fost cel mai urat lucru din viata ta.Aminteste-i ca esti o fata unica la fel ca el si ca sunteti facuti unul pentru altul si ca trebuie sa te accepte asa cum esti tu.
Funda?:*

1 răspuns:
| madycumada a răspuns:

Hei!
Mai bine ai incerca sa-l uiti. Daca el a trecut peste, de ce nu faci si tu asta?
Decat sa te complici mai mult, mai bine asa.
Parerea mea.
Oricum, presupun ca esti tanara si ai sa gasesti ceva mai bun.
Bafta!