| Denisa_1320 a întrebat:

Am o intrebare.Adica,nu consider ca ar fi o intrebare woow! Deci.Prietena mea cea mai buna vrea sa imi cumpere un cadou de ziua mea, dar nu stie ce.Deci,ce si-ar putea dori o fata de ziua ei? Funditaa cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| EuSiRestuLumii a răspuns:

Cel mai frumos cadou e simpla prietenie happy

2 răspunsuri:
| TяaficantaDeAcadele a răspuns:

Haine :X:X:X:X:X,love,love,love:UGG,blugi:X,cizme,hanorace,un tricou personalizat cu voi doua,o sapca gen Hip-Hop,bratari,inele,lanturi, poate o trusa de machiaj, sigur gasesti ceva care sa-ti placa.:X :X :X :*