| mulinobianco a întrebat:

Prietena mea cea mai buna este din alt oras. Ne-am vazut de multe ori. Prima oara, a fost anul trecut de ziua mea. Ea ca cadou mi-a dat 20 Euro.In curind e ziua ei de nastere, astazi ea m-a invitat. Deci ce as putea sa-i dau ca cadou? Ea vrea sa-si cumpere camera foto din banii pe care ii va aduna timp de toata toamna.Eu as putea sa-i dau la fel 20 Euro pentru ca nu-mi pot permite sa-i cumpar o camera foto. Dar mi-as dori totus un cadou frumos sa-i fac. Ceva original.Sa aiba o amintire. Poate aveti ceva idei? si spuneti-mi parerea voastra despre *20 euro -cadou*.
P. S. Ea o sa implineasca 15 ani.
Mersi mult :*

1 răspuns:
| melisafdv a răspuns:

Ai putea sa-i iei un accesoriu special sau ceva sa ve reprezinte prietenia,daca nu,iai un accesoriu pentru aparatul foto, gen o geanta sau suport sau sunt carti cu fotografie, daca o pasioneaza. Sper ca te-am ajutat