| EkaBuBu a întrebat:

Hei TPUhappyAm o intrebarehappyApropae in fiecare vara de vreo 3 ani am alergie la ceva din aertongue si mi se umfla ochii si se inrosesc si stranut mai mereu! Cine poate sa imi supna un tratament de la farmacie de exemplu Claritine sau ceva picaturi sa scap de asta? Dau fundahappy

Si La multi ani de 1 IUNIE!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu cred ca este careva in masura sa te sfatuiasca pentru asa ceva.Mergi frumusel la un alergolog sa te vada si NUMAI el poate sa-ti prescrie un tratament exact la alergia ta.Multa sanatate!

| EkaBuBu explică:

Aproape*Scuzati-matongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o alergie. Probabil la polen sau poate la altceva. Trebuie sa stii precis la ce anume. Fa un test la un alergolog si el iti va indica tratamentul corect.

| christos1234 a răspuns:

Ia niste anti-stranut de la farmacie. app la multi anis i tie. day funda?

| LastMimzy a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la alergolog incearca xyzal, ia-l atunci cand simti ca incep ochii sa ti se inroseasca (la primele simptome).Eu xyzal iau si nu am probleme toata ziua